KMB6-B63/2 image 1
KMB6-B63/2
This price is valid until 31.12.26
EAN: 5905339325822
MPN: 32582
Item condition New
Manufacture name KMB6-B63/2
Brand Kanlux
Categories Circuit breakers 63A
ETIM EC000042
Rated current 63 A
Rated voltage 230 V
Packing details
Packing level 1 5905339325822
Other Technical data
Voltage type AC
Frequency 50 Hz
Number of protected poles 2
Ambient temperature during operating 5-40 °C