KMB6-B32/2 OVERCURRENT BREAKER KMB6
This price is valid until 31.12.26
EAN: 5905339325792
MPN: 32579
Item condition New
Manufacture name KMB6-B32/2 OVERCURRENT BREAKER KMB6
Brand Kanlux
Categories Circuit breakers 32A
ETIM EC000042
Rated current 32 A
Rated voltage 230 V
Packing details
Packing level 1 5905339325792
Other Technical data
Voltage type AC
Frequency 50 Hz
Number of protected poles 2
Ambient temperature during operating 5-40 °C