| Item condition | New |
| Manufacture name | KIT EXT BATT MCCB 200A 24V ST |
| Brand | EATON |
| Country of origin* | RO |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 2090 00 |
| ETIM | EC002850 |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Packing level 1 | 6430070722764 |
| Width | 105 mm |
| Height | 230 mm |
| Depth | 149 mm |