+IZMX-M40-60DC Eaton Moeller series IZMX/INX motor operator image 1
+IZMX-M40-60DC Eaton Moeller series IZMX/INX motor operator
Order only
Price (excl. VAT):
This price is valid until 30.06.26
EAN: 4015081218998
MPN: 124294
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: 1-4 weeks
Technical Information
Item condition New
Manufacture name +IZMX-M40-60DC Eaton Moeller series IZMX/INX motor operator
Brand EATON
Categories Signal & Control Modules
Country of origin* US
Harmonized System Code 8538 9099 00
ETIM EC001030
Rated control supply voltage at AC 50 Hz 0 V
Rated control supply voltage at AC 60 Hz 0 V
Rated control supply voltage at DC 60 V