| Item condition | New |
| Manufacture name | Internal back plate, Quadro5, 200x750 mm |
| Brand | Hager |
| Categories |
Mounting Plate for Distribution Boards
|
| ETIM | EC000213 |
| Surface protection | Galvanized |
| Material | Steel |
| Packing level 1 | 3250612634934, 3250612634934 |
| Packing level 2 | 3250612634934 |
| Width | 10 mm |
| Height | 172 mm |
| Perforated | No |