| Item condition | New |
| Manufacture name | Cover mat/diffuse for profile M, Cover MEDIUM, length 2m |
| Brand | Fluke |
| Country of origin* | TW |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8543 9000 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Type of accessory/spare part | Crocodile clip |
| Current carrying capacity | 0 A |
| Measuring circuit category | Other |
| Max. working voltage | 0 V |
| Packing level 1 | 0754082021131 |
| Set version | No |
| Plug in technique | Other |
| Material insulating material | Other |
| With case/bag | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |