| Item condition | New |
| Manufacture name | Insulating stick with M12 thread and end cap L 635mm |
| Brand | Dehn |
| Country of origin* | DE |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8205 5980 00 |
| ETIM | EC002786 |
| Type of device | Insulating rod |
| Packing level 1 | 4013364135765, 4013364135765 |
| Diameter | 30 mm |
| Recording head for | Other |
| Total length | 635 mm |