| Item condition | New |
| Manufacture name | Ins. mount. plate Orion.Plus 235x195 mm |
| Brand | Hager |
| Categories |
Mounting Plate for Distribution Boards
|
| ETIM | EC000213 |
| Surface protection | Untreated |
| Material | Plastic |
| Packing level 1 | 3250610671610 |
| Packing level 2 | 3250610671610 |
| Packing level 3 | 3250610671610 |
| Width | 195 mm |
| Height | 235 mm |
| Perforated | No |