| Item condition | New |
| Manufacture name | Icon2, Wireless thermostat with display and IR floor sensor, surface-mounted |
| Brand | Danfoss |
| Country of origin* | DK |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC010927 |
| Mounting method | Surface mounted (plaster) |
| Width | 57 mm |
| Model | Brand-dependent |
| Height | 57 mm |
| Depth | 16 mm |
| RAL-number | 0 |
| Connection | Wireless |
| With display | Yes |
| Diameter | 0 mm |
| Type of power supply | Battery |
| Explosion-proof | No |
| Number of modules (module system) | 0 |
| Standby power consumption (solstandby) | 0 W |
| IFTTT support available | No |
| Compatible with Apple HomeKit | No |
| Compatible with Google Assistant | Yes |
| Compatible with Amazon Alexa | Yes |
| Concealed operation | No |
| Max. contact voltage | 0 V |
| With receiver | No |
| With tap water circuit | No |
| Number of heater outputs | 0 |
| Number of cooler outputs | 0 |
| With sound indicator | No |
| Temperature readable | Yes |
| Suitable for heating | Yes |
| Max. contact load | 0 A |
| External sensor | No |
| Adjustable differential | No |
| Suitable for cooling | Yes |
| Packing level 1 | 5715162300299 |
Betrouwbare draadloze communicatie
Het draadloze Zigbee 3.0 protocol is het uitgangspuntvan de Danfoss Icon2™ oplossing. Dat is het meest voorkomende en snelstgroeiende protocol voor smart home-oplossingen en maakt gebruik van hetzelfde communicatieprotocol als talloze andere smart home-apparaten wereldwijd.
Montage met magneten
Je hebt nu alle vrijheid, onafhankelijk van leidingen inde muur, om thermostaten precies te plaatsen waar je ze wilt hebben. Druk de magneet gewoon op de gewenste plaats tegen de wand en monteer er de draadlozethermostaten op. Uiteraard zijn de thermostaten ook gewoon met behulp van schroeven aan de wand te bevestigen.