| Item condition | New |
| Manufacture name | Icon2, 15 kan. hoofdregelaar, 230V motoruitgangen, verwarmen, koelen |
| Brand | Danfoss |
| Country of origin* | DK |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC010057 |
| Supply voltage | 230 V |
| Output voltage | 230 V |
| Max. power per channel | 0 VA |
| Number of channels/zone | 15 |
| Packing level 1 | 5715162300169 |
| Width | 330 mm |
| Height | 120 mm |
| Depth | 54 mm |
| With time switch clock | Yes |
| Contact type | Change-over contact (NO/NC) |
| Connection for external antenna | Yes |
| Degree of protection (IP) | IP20 |
| Networkable via radiografic (standard) | Yes |
| Networkable via radio (optional) | No |
| Smart control | No |
| Max. contact voltage | 230 V |
| With extra contact | Yes |
| Reception frequency | 0 MHz |
| Suitable for heating | Yes |
| Max. contact load | 2 A |
| Suitable for cooling | Yes |
Eén hoofdregelaar geschikt voor iedere installatie met vloerverwarming en -koeling
Dankzij het all-in-one ontwerp van de Danfoss Icon2™ hoofdregelaar kan zowel bedraad als draadloos de verbinding worden gemaakt metde thermostaten in de vertrekken. de regelaar is voorzien van maar liefst 15 motoruitgangen en aansturing voor pomp, koeling en verwarming.
Hiermee is Icon2™ dus ook prima geschikt om te combineren met warmtepomp-, hybride en WKO-installaties.
Optionele bediening via uw smartphone
Wanneer het gewenst is om het syst