| Item condition | New |
| Manufacture name | HQI-TS RX7S-24 150W/NDL Excellence |
| Brand | OSRAM |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 3290 00 |
| ETIM | EC000037 |
| Socket | RX7s |
| Luminous flux | 12000 lm |
| Lamp voltage | 93 V |
| Colour temperature | 4200 K |
| Packing level 1 | 4050300362380 |