| Item condition | New |
| Manufacture name | Surface-mount aluminum profile for 1 LED strip, corner profile SMALL, length 5m |
| Brand | Fluke |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8505 1100 00 |
| ETIM | EC001195 |
| Type of accessory/spare part | Mounting material |
| Current carrying capacity | 0 A |
| Measuring circuit category | Other |
| Max. working voltage | 0 V |
| Packing level 1 | 0754082140320 |
| Set version | No |
| Plug in technique | Other |
| Material insulating material | Other |
| With case/bag | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |