| Item condition | New |
| Manufacture name | HEXAGONAL BOLT S 4 ACER. INOX. |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 15 mm |
| Height | 15 mm |
| Type of accessory/spare part | Mounting kit |
| Length | 20 mm |
| Packing level 1 | 4250217425462 |
| Colour | Stainless steel |
| Diameter | 8 mm |
| Material | Stainless steel |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |