| Item condition | New |
| Manufacture name | HEXAGON KEY SW13 FOR ELLK 92 |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 25 mm |
| Height | 25 mm |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Length | 120 mm |
| Packing level 1 | 4250217425585 |
| Colour | Chrome |
| Diameter | 20 mm |
| Material | Steel |
| Transparent | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |