| Item condition | New |
| Manufacture name | HANGCONSOLE 7-1200 TV |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | VN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC000082 |
| Model | Z-profile |
| Length | 1200 mm |
| Load bearing capacity | 25 kN |
| Profile width | 90 mm |
| Profile height | 45 mm |
| Suitable for circuit integrity | No |
| Packing level 1 | 7321677318810 |
| RAL-number | 0 |
| Weight | 0 kg |
| Material quality | Other |
| Material | Steel |
| Stainless steel, pickled | No |