| Item condition | New |
| Manufacture name | Halogen Bulb G9 50W 220V Zext |
| Brand | Zext |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC000038 |
| Socket | G9 |
| Lamp voltage | 220 V |
| Lamp power | 50 W |
| Packing level 1 | 5903874871095 |