| Item condition | New |
| Manufacture name | Haled III D GU10 AC 200-240V 6W 2700K 350Lm 36Degr Ra95 Dim |
| Brand | CViTec |
| ETIM | EC001959 |
| Socket | GU10 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Lamp power | 6 W |
| Luminous flux | 350 lm |
| Packing level 1 | 4060574256537 |
| Packing level 2 | 4060574256537, 4060574256537 |