| Item condition | New |
| Manufacture name | GOOTOPZETST. GESL. 60X120 |
| Brand | Schneider Electric |
| Country of origin* | NL |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC001006 |
| Model | Without connector |
| Material | Steel |
| Inner radius | 0 mm |
| Cable tray branch width | 120 mm |
| Cable tray height | 60 mm |
| NATO-mounting holes | No |
| Suitable for circuit integrity | No |
| Packing level 1 | 8712186065804 |
| RAL-number | 0 |
| Surface protection | Continuously galvanized |
| Material quality | Other |
| Stainless steel, pickled | No |
| Wide span model | No |