| Item condition | New |
| Manufacture name | LED ROUND Ceiling 12W 2700K WT |
| Brand | Amazonbasics |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 9405 1140 00 |
| ETIM | EC002892 |
| Colour temperature | 2700 K |
| Max. system power | 12 W |
| Packing level 1 | 0840095801164 |