| Item condition | New |
| Manufacture name | Fundament aluminiowy MS10 MOSER |
| Brand | PCE |
| ETIM | EC000502 |
| Halogen free | No |
| Switching function | None |
| Material quality | Aluminium |
| Material | Metal |
| Packing level 1 | 5902082001171 |
| Colour | Grey |
| Width | 126 mm |
| Height | 306 mm |
| Depth | 80 mm |
| Number of socket outlets | 0 |
| With lighting | No |
| Transparent | No |
| Number of installation boxes | 0 |