| Item condition | New |
| Manufacture name | FTS-LED 1720MM BLANK UNIT CT 11 WIRES |
| Brand | Sylvania |
| Country of origin* | FR |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 60 mm |
| Height | 80 mm |
| Type of accessory/spare part | Surface mounting housing |
| Length | 3400 mm |
| Packing level 1 | 5410288975467 |
| Colour | Other |
| Diameter | 0 mm |
| Material | Other |
| Transparent | No |
| Accessory | No |
| Spare part | Yes |