| Item condition | New |
| Manufacture name | FT2 ED (wall), Trim for wall recess |
| Brand | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 148 mm |
| Height | 24 mm |
| Type of accessory/spare part | Installation frame |
| Length | 256 mm |
| Packing level 1 | 3660191807467 |
| Packing level 2 | 3660191807467 |
| Colour | White |
| Material | Plastic |