| Item condition | New |
| Manufacture name | Fr. part. plate Quadro.Plus 200x300 mm |
| Brand | Hager |
| ETIM | EC002524 |
| With cable entry | No |
| Material | Steel |
| Suitable as side panel | Yes |
| Suitable as rear panel | No |
| Packing level 1 | 3250612648108, 3250612648108 |
| Packing level 2 | 3250612648108 |
| Width | 300 mm |
| Height | 200 mm |
| With lock | No |