| Item condition | New |
| Manufacture name | FloodOly-P Driver-Box-In/Out-600W-DALI |
| Brand | Opple |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| Harmonized System Code | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC002557 |
| Width | 154 mm |
| Height | 97 mm |
| Type of accessory/spare part | Other |
| Length | 516 mm |
| Packing level 1 | 6931783016367 |
| Colour | Other |
| Material | Other |