FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG image 1
FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG image 2
FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG thumbnail 1
FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG thumbnail 2
FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG
Order only Minimal order quantity: 500
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 5415022480498
MPN: 7TCA301140R0194
Item condition New
Manufacture name FER7509P-G PP SGLFER 0.75X9 GERMAN WHTE 18AWG
Packing details
Packing level 1 5415022480498
Description
Polypropylene Single Ferrule, German White, 0.75mm², 18 AWG, Total Length 15mm/0.59 Inch, Pin Length 9mm/0.35 Inch, Pin Diameter 1.2mm/0.05 Inch, Base Diameter 2.8mm/0.11 Inch, Tin-Plated, Copper