FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL image 1
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL image 2
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL thumbnail 1
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL thumbnail 2
FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL
Order only Minimal order quantity: 25
Price (excl. VAT):
This price is valid while stock lasts
EAN: 5415022485462
MPN: 7TCA301050R0193
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name FER12032UN UN-INS FERRULE 120X32, 250KCMIL
Brand ABB
Categories Cable Crimps
Country of origin* DE
ETIM EC000005
Packing details
Packing level 1 5415022485462
Description
Uninsulated Ferrule, Conductor Size 120mm², 250 kcmil, Length 32mm/1.26 Inch, Inner Diameter 16.5mm/0.65 Inch, Outer Diameter 19mm/0.75 Inch, Tin-Plated, Copper