| Item condition | New |
| Manufacture name | FENDA lamp shade, D150/ H400, cylindrical, green |
| Brand | SLV |
| Country of origin* | CN |
| * The actual country of origin may differ depending on the delivery batch. To confirm the specific country of origin, please contact your account manager. | |
| ETIM | EC002558 |
| Colour | Other |
| Width | 0 mm |
| Beam angle | 0 ° |
| Type of accessory/spare part | Screen |
| Diameter | 150 mm |
| Length | 0 mm |
| Height/depth | 400 mm |
| Material | Other |
| Kind of cover | None |
| Light outlet | Direct/indirect |
| Light sharing | Symmetric |
| Grid perforated | No |
| Reflector perforated | No |
| Design of the grid/reflector | None |
| Light distributor | None |
| Packing level 1 | 4024163168410 |