| Item condition | New |
| Manufacture name | CoreLine panel, 36 W, 600x600 mm, 3400 lm, 3000 K, DALI, UGR19 |
| Brand | PHILIPS |
| ETIM | EC001744 |
| Colour rendering index CRI | 80-89 |
| Nominal voltage | 220-240 V |
| Max. system power | 40.5 W |
| Packing level 1 | 8718696070932 |
| Luminous flux | 3400 lm |