F15W/T8/840 SYL-RETAIL image 1
F15W/T8/840 SYL-RETAIL
Discontinued
Price (excl. VAT):
Price by request
This price is valid while stock lasts
EAN: 5410288005690
MPN: 0000569
Package: 1
Estimate delivery time to our warehouse: By request
Technical Information
Item condition New
Manufacture name F15W/T8/840 SYL-RETAIL
Brand Sylvania
Categories Fluorescent Tubes T8
G13 Light Bulbs
Country of origin* DE
Harmonized System Code 8539 3110 00
ETIM EC000108
Colour Other
Socket G13
Luminous flux 950 lm
Colour rendering index CRI 80-89
Tube diameter 0 mm
Length 450 mm
Colour of light 840
Ring diameter 0 mm
Colour temperature 4000 K
Lamp power 15 W