| Item condition | New |
| Manufacture name | FORST28P2 F.O.R. STANDARD 28 MOD E B ; FORST28P2 |
| Brand | ABB |
| Harmonized System Code | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000214 |
| Degree of protection (IP) | IP40 |
| Packing level 1 | 5411815254512 |
| Colour | White |
| Width | 300 mm |
| Height | 225 mm |
| Depth | 12.5 mm |