| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZX640P20 ZX640P20 Busbar Holder 3-pol. 4000A |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Latid-süsteemid ja tarvikud
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC001166 |
| Suurim tunnusvool | 3150 A |
| Pakkimistase 1 | 4011617621423 |
| Pooluste arv | 3 |
| Lati kaugus | 200 mm |