| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | External battery 11T G2 1 kVA |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
UPS and Accessories
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8507 2080 00 |
| Lisatarviku liik | Patarei/aku |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Pakkimistase 1 | 7640169262005 |
| Laius | 144 mm |
| Kõrgus | 228 mm |
| Sügavus | 356 mm |