| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZSD-ZW300MM Eaton Metering Board ZSD other accessory |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Meter Boxes
|
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Faaside arv | 0 |
| Kaitse | Puudub |
| Pakkimistase 1 | 4015082265953 |
| Värvus | Valge |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Sügavus | 90 mm |
| RAL-number | 9016 |
| Laiendustükk | No |
| Sobib toiteahela kaitselülitiks | No |
| With slot for fuses | No |