| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZSD-M29A0835 Eaton Metering Board ZSD meter cabinet equipped |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000262 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Tunnusvool | 0 A |
| Mõõtekappide arv | 2 |
| Alumine ühendusruum | Latiga 4-poolust |
| Kaitseaste (IP) | IP31 |
| Pakkimistase 1 | 4015082289812 |
| Laius | 500 mm |
| Mudel | 2-korruseline |
| Kõrgus | 180 mm |
| Sügavus | 1350 mm |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 1350 mm |
| Väljade arv | 2 |
| Kõrgus | 180 mm |
| Laius | 500 mm |
| Materjal | Terasplaat |
| TSG-paneele | 0 |
| Jaotusridade arv | 4 |