| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZSD-K/AS/G/HG Eaton Metering Board ZSD other accessory |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Small Distribution Boards
|
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| Sisendkaabli suurim ristlõige | 95 mm² |
| Ühenduskaabli suurim ristlõige | 70 mm² |
| Paigaldus kere küljelt | No |
| Paigaldus kere pealt | No |
| Paigaldus kere alt | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4015082289911 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 120 mm |
| Sügavus | 355 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |