| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZSD-2T/095 Eaton Metering Board ZSD meter cabinet equipped |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC000262 |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Tunnusvool | 0 A |
| Mõõtekappide arv | 3 |
| Alumine ühendusruum | Latiga 4-poolust |
| Kaitseaste (IP) | IP31 |
| Pakkimistase 1 | 4015082568924 |
| Laius | 800 mm |
| Mudel | 1-korruseline |
| Kõrgus | 950 mm |
| Sügavus | 225 mm |
| Koos montaažiplaadiga | No |
| Sisseehitussügavus | 225 mm |
| Väljade arv | 3 |
| Kõrgus | 950 mm |
| Laius | 800 mm |
| Materjal | Terasplaat |
| TSG-paneele | 0 |
| Jaotusridade arv | 3 |