| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZLS905E56-3LNLALB Starter pack |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Faasilatt
|
| Päritoluriik* | CH |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Pinnatöötlus | Tinatatud |
| Tunnusvool In | 125 A |
| Pakkimistase 1 | 7612271417390 |
| Pakkimistase 2 | 7612271417390 |
| Laius | 90 mm |
| Mudel | Tasapinnaline |
| Kõrgus | 34 mm |
| Painduv | Yes |
| Pikkus | 34 mm |