| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZLS905E18-3LN LA LB Starter pack |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Faasilatt
|
| Päritoluriik* | CH |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Tunnusvool In | 125 A |
| Pakkimistase 1 | 7612271426545 |
| Laius | 364 mm |
| Mudel | Tasapinnaline |
| Kõrgus | 110.5 mm |
| Painduv | FALSE |
| Pikkus | 34 mm |