| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZJ 051-0 Accessory blinds |
| Bränd | Siedle |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8517 7900 00 |
| ETIM | EC001349 |
| Funktsioon | Laienda |
| Pakkimistase 1 | 4015739081394 |
| Paigaldusviis | Süvistatud paigaldus (krohvi) |
| Laius | 75 mm |
| Kõrgus | 60 mm |
| Sügavus | 11 mm |
| Paigaldusviis | Süsteemist sõltumatu |
| Materjal | Plast |