| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZESTAW PV 2*D01 16A+2*OCH-DC T1/T2 8*M16 |
| Bränd | PCE |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8537 1098 00 |
| ETIM | EC003857 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 310 mm |
| Kõrgus | 246 mm |
| Sügavus | 148 mm |
| Sissendi tüüp | Tihendusmutter |
| Materjal | Plast |
| Kategooria tüüp 1 | No |
| Kategooria tüüp 2 | Yes |
| Kategooria tüüp 3 | No |
| Löögikindlus | IK08 |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Fuse size input | 16 A |
| Pakkimistase 1 | 5902082075233 |