| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | S3 25038 Underfloor duct 3 compartments 2000x250x38 |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9059 00 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 38 mm |
| Kasutusala | Tasandusvaluga kaetud |
| Pinnatöötlus | Tinatatud (sõltumata protsessist) |
| Pikkus | 2000 mm |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 4012195205012 |
| Pakkimistase 2 | 4012197204228 |
| Lahtrite arv | 3 |
| Eemaldatav kate | No |