| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZAR.MST LEDLV D 8-50W 840 MR16 24D GU5.3 |
| Bränd | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 83.8 lm/W |
| Nimipinge | 12 V |
| Valgusvoog | 670 lm |
| Beam angle | 24 ° |
| Pakkimistase 1 | 8718696576335 |