| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZAR.MST LEDLV D 7-50W MR16 827 60D GU5.3 |
| Bränd | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 88.7 lm/W |
| Nimipinge | 12 V |
| Valgusvoog | 621 lm |
| Beam angle | 60 ° |
| Pakkimistase 1 | 8718696708415 |