| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZAR.MST LEDLV D 11-50W 930 AR111 8D |
| Bränd | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 90-100 (klass 1A) |
| Valgusefektiivsus | 50.9 lm/W |
| Nimipinge | 12 V |
| Valgusvoog | 560 lm |
| Beam angle | 8 ° |
| Pakkimistase 1 | 8718696578353 |