| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZAR. LED MST MV D 4.3-50W GU10 827 40D |
| Bränd | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | Yes |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 97.7 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Valgusvoog | 420 lm |
| Beam angle | 40 ° |
| Pakkimistase 1 | 8718696563106 |