| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ZAR.CP LED ND R50 1,7-25W E14 827 36D |
| Bränd | PHILIPS |
| ETIM | EC001959 |
| Hämardatav | No |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Valgusefektiivsus | 79.4 lm/W |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Valgusvoog | 135 lm |
| Beam angle | 36 ° |
| Pakkimistase 1 | 8718696578490 |