| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Building-in aluminum profile for 1 LED strip, wing profile SMALL, length 5m |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4202 1299 00 |
| ETIM | EC000181 |
| Värvus | Must |
| Laius | 190 mm |
| Mudel | Kott |
| Kõrgus | 165 mm |
| Sügavus | 435 mm |
| Materjal | Kangas |
| Pakkimistase 1 | 0754082137771 |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Tabalüku kütked | No |
| Ratastega | No |
| Koos õlarihmaga | No |
| Punane signaal | No |
| Lukuga | No |
| Eemaldatav renn | No |
| Lahtrite koguarv | 1 |
| Vahuga | No |
| Koos jagajaga | No |
| With telescopic handle | No |