| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Z. smeltp 4A dia8.5mm lg.31.5mm |
| Bränd | BTicino |
| Kategooriad |
Silindrilised kaitsmed
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 1010 00 |
| ETIM | EC002704 |
| Mudel | Keraamiline sulavkaitse |
| Suurus | 8x32 mm |
| Tunnusvool | 4 A |
| Tunnuspinge | 400 V |
| Vabasti tunnusjoon | Viivitusega talitlus |
| Lülitussuutlikkus | 0 kA |
| Võimsuskadu nimivoolul | 0 W |