| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | XTSZDMV4/2XQSA63/0802-DF. LV switchgear |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | CZ |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 1000 00 |
| ETIM | EC000747 |
| Laius | 795 mm |
| Kõrgus | 194 mm |
| Sügavus | 25 mm |
| Pakkimistase 1 | 9010238001312 |
| EMC-variant | No |
| Klaasitud uks | No |
| Ukse blokeering ahela lahutamisega | No |