| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | XLED G95C 7W-WW |
| Bränd | Kanlux |
| ETIM | EC001959 |
| Lambipesa | E27 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Läbimõõt | 95 mm |
| Lambi kuju | Ümamargune/kerakujuline |
| Pikkus | 140 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Värvustemperatuur | 2700 K |
| Lambi võimsus | 7 W |
| Valgusvoog | 806 lm |
| Lambi nimetus | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 5905339362407 |
| Pinge liik | AC |
| Energiatõhususklass | E |
| Valguse värvus EN 12464-1 järgi | Soe valge <3300 K |
| Keskmine nominaalne eluiga | 15000 h |
| Nimivool | 40 mA |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 7 kWh |
| Värvi konsistents (McAdam'i ellips) | SDCM6 |
| Lülitustsüklite minimaalne arv | 20000 |
Kanlux XLED means not only the best lighting parameters, but also additional decorativeness. Kanlux XLED G95 bulbs are a large, round, glass bulb and a wide beam angle. Kanlux XLED G95 look very impressive in open lamps and wall lamps, as well as in overhangs without a shade. It is worth paying attention to the XLED G95S model with dark, smoked glass, it is an extremely decorative, but also very elegant light source.